Bursa Demirdöküm Klima Servisi

Firmamız yıllardır Demirdöküm klima teknik servisliğini yapan özel bir kuruluştur.Amacımız hizmeti 7/24 taşımak ve kalitenin doğrultusunda sizlere bu hizmeti sunmaktır. Deneyimimiz ve güçlü kadromuzla sizlere hizmet vermenin mutluluğundayız.

 

Klima Hakkında Bilgiler 

 

Klimalar 4 çeşit olmak üzere yer tavan tipi klima, Duvar tipi klima,Salon tipi klimalar, Pencere tipi klimalar olmak üzere 4 çeşittir. 

 

Yer Tavan Tipi Split Klimalar 

 

 Hem tavan hem de yere monte edilebilme özellikleri ile bu klimalar mağaza, ofis gibi makanlar için en ideal montaj ve estetik olanaklarını sunmaktadırlar. Salon tipi klimalarda olduğu gibi yer tipi klimalarda da ek ısıtıcı takviyesi vardır. Uzaktan kumandalı modelleri mevcuttur

 

Salon Tipi Split Klimalar 

 

Özellikle mağaza ve toplantı salonu gibi insan sirkülasyonunun fazla olduğu geniş mekanlar için idealdir. Yüksek hızlı ve güçlü fan sistemleri ile homojen hava dağılımını sağlarlar. Standart olarak ek ısıtıcı takviyelidirler. Bu sayede heat pump ısıtma sistemini destekleyerek düşük dış ortam sıcaklıklarında da sorunsuz çalışırlar.

 

Duvar Tipi Klimalar 

 

 Bir iç ve bir dış veya bir dış birçok iç üniteden oluşan bu klimalar oldukça düşük ses seviyesinde çalışırlar. İç ünitelerle dış ünite arasında bakır boru, elektrik kablosu, drenaj hortumu, izole ve bandajdan oluşan bağlantının olması gerekir.

 

 Pencere Tipi Klimalar

 

 Ekonomik olarak düşünüldüğünde penceretipi klimalar en uygun fiyatlı çözümlerdir. Montajı kolaydır ve gerektiğinde başka mekanlara rahatlıkla taşınabilirler.

 

 

Bursa Klima MontajıBursa klima söküm takım Bursa klima montaj demontaj
bursa klima arızabursa klima bakımıbursa klima teknik servisi
klima servisi bursa bursa klima satışıklima arıza kodları

 

 

 

Bursa Demirdokum klima servisibursa klima